Jdi na obsah Jdi na menu
 


KONEC LETOŠNÍ SEZÓNY?????

15. 11. 2013

Letos jsme si splnily několik úkolů co jsme si daly. Začátkem roku jsme splnily i přes nepřízeň osudu dvě zkoušky, o prázdninách jsme si užívaly s přáteli táborů a pobytů a nyní podzim jsme ukončily taky zkouškami a chystáme se na řádný odpočinek. Podzim byl náročný po všech stránkách , tak si to zasloužíme. Cessy si potřebuje odpočinout a užít si blbnutí. To neznamená, že celou zimu bude ležet u kamen na gauči, ale není nyní už kam spěchat a někam něco tlačit, takže máme čas zpravovat co jsme si tak pěkně pokazily a nebo nám někdo pokazil, když nemá poslušného psa a tím zkazí někomu druhému cvik. Jako je třeba aport, takže máme co dělat. Konečně si najít čas a podívat se za  chlupatými sourozenci a maminou, udělat si výlet po okolí.

Konec sezóny nastal. Té závodní a zkouškové.

Budeme si prostě užívat ranních mlh, brzké tmy a hřejivých kamen v obýváku

Ammy to pochopila velmi rychle a tak se vyhřívá v mé dece za zády v křesle. Pro ni sezóna by normálně neskončila, ale k vůli mým zdravotním problémům už jo. Agility běhat nebudeme. Aspoň ne letos a dál se uvidí.

Cessy se těší na sníh. Miluje lítání ve sněhu a hrabání. Ammy raději nevystrčí ani čumáček, má ráda sníh, ale ne ty břečky. A co si budeme povídat. V Brně je okolo silnic především to. Tam kam jsme chodily na procházky sněhem nám roste další sídliště.

Takže pa v dalším roce se uvidíme.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář